58,00 TL (KDV muafiyetli)

Cihan Buğdaycı  

Varlığımın Kabul Edildiği GünCihan Buğdaycı’nın bu ilk romanı, engellilerin ruh evrenlerini anlamaya, anlamlandırmaya yönelik bir keşif anlatısı. Engellerin öyle sanıldığı gibi ‘yaşama sanatı’nda bir köstek olmadığını, kişinin inilebilirse eğer, ruh dünyasında derin denizlerle karşılaşılabileceğini, empati yeteneğiyle pekâlâ insanın hâl ve durumlarının anlaşılabileceğini okura temiz duyarlığı ile teklif ediyor.

Varlığımın Kabul Edildiği Gün, bir keşif anlatısının yanında bir teklif romanı da aynı zamanda. Üç engelli karakterin hocaları aracılığıyla yaşamı keşfetmeleri, insanı ve dünyayı anlama çabaları ve yaşama tutunma girişimleri yanında, hemen her gün idealler ve gerçekler arasında zihinsel ve duyuşsal bir sarkaçta yaşadığımız bir yaşamın tuzakları ve hızlı koşuşturmacası içinde, ‘engel’ olarak addedilen biyolojik hususiyetlerin esasında çok çağrışımlı bir zenginlik olabileceğine dair okura bir teklif sunuyor. İnsanı insanî olanla ve insanlık kalitesiyle bir nevi yüzleştiriyor.

Roman okurları bu kitabı okuyup özümseyerek keşif, teklif ve yüzleşmeyle birlikte yaşam, sevgi, umut ve aşk izlekleriyle şekillenen insanî ve ılık bir iklimde yazarın ‘mayası sağlam’ bir insanlık damarından akıtılarak kalplerine, zihin dünyalarına verilmiş bir armağan olduğunu da kavrayıp benimseyeceklerdir.

Varlığımın Kabul Edildiğini Gün’ü okuduğunuz vakit Varlık’ınız zenginleşecektir…


Adı Varlığımın Kabul Edildiği Gün  
ISBN 978-605-82841-6-6  
Barkod 9786058284166  
Fiyat 58,00 TL (KDV muafiyetli)
Yayın No 40  
Dizi Türk Edebiyatı - Roman  
Sayfa 200  
Baskı 2.Basım, Ekim 2017, İstanbul  
Cilt 300 gr. Mat Kuşe, Kabartma Laklı Kapak  
Kağıt Holmen 70 gr.  
Boyut 12.5x19.5 cm  
Yazar Cihan Buğdaycı   
Hazırlayan  
Editör Kübra Yeter  
G.Yayın Kordinatörü Ünsal Ünlü  
Yayın Yönetmeni Ahmet Aslantürk
Kapak Elif Damla Kaplan
Kapak Resmi -  
Uygulama Dizgi&Mizanpaj
Düzelti Mat Kitap  
Baskı ve Cilt Sımat Matbaacılık  
Kitap ile ilgili haberler

Bu kitabı nereden alabilirim?

 

YORUMLAR
YORUM YAPIN
Ad Soyad  
Mail Adresi    
Yorumunuz