115,00 TL (KDV muafiyetli)

Mustafa Yünlüoğlu  

İşaret TaşlarıMustafa Yünlüoğlu, meşakkat, hüzün, sevinç, bekleyiş ve sabırla örülü hayat hikâyesinde sadece kendisini anlatmıyor bizlere. Bugün varlığının bile farkında olmadığımız nice imkân ve fırsatın neredeyse hepsinden yoksun bir kuşağın; o engelleri azimle, kararlılıkla nasıl aştığını resmediyor her cümlesinde.

 
Zorluklarla başlayan hikâyenin kahramanı, çocukluğundan bugüne nice sıkıntıya göğüs gererken, kendisini daima taptaze ümitlerle besleyen iman ve duruşun inceliklerini paylaşıyor bizlerle.
Dönemin yokluk ve baskı dolu şartlarında, medreseden ilahiyat fakültesine uzanan, bugün her birini abidevi eserleriyle andığımız büyük alimlerin, hocaların ve üstadların yanında yetişen Mustafa Yünlüoğlu, o çileli günleri billur bir hafızayla, çocukluk neşesi ve gençlik heyecanını bir an bile yitirmeden aktarıyor genç kuşaklara…
Gün gelip tarlada güneşin altında, gün gelip rızkın onda dokuzunun işaret edildiği ticaretle; ama hepsinden ötesi, şu satırların yazıldığı an'a kadar kesintisiz bir mücadelenin, davanın ve sabrın insanını tanıyoruz hep birlikte. 
Üstad Necip Fazıl Kısakürek’in Büyük Doğu Fikir Kulübü’nün 37 No’lu üyesi, yakın siyasi tarihimizin en çatışmalı dönemlerinin bizzat milletin temsilcisi sıfatıyla tanığı Mustafa Yünlüoğlu’nun hikâyesi, bizim hikâyemiz.
Bugüne ve gelecek nesillere tevazuuyla nice mesaj veren bir hikâye…

Nasuhi Güngör

Adı İşaret Taşları  
ISBN 978-625-44350-1-0  
Barkod 9786254435010  
Fiyat 115,00 TL (KDV muafiyetli)
Yayın No 69  
Dizi Siyaset - Politika  
Sayfa 304  
Baskı 1. Basım, Kasım 2020, İstanbul  
Cilt Amerikan Bristol Laklı Kapak  
Kağıt Holmen 70 gr.  
Boyut 13.5x21 cm  
Yazar Mustafa Yünlüoğlu   
Hazırlayan  
Editör Nesibe Yünlüoğlu & Mehmet Yünlüoğlu  
G.Yayın Kordinatörü Ünsal Ünlü  
Yayın Yönetmeni Naile Aksay Ünlü
Kapak Dizgi&mizanpaj
Kapak Resmi Mustafa Yünlüoğlu  
Uygulama Amerikan Bristol Laklı Kapak
Düzelti Ayşenur Muslu  
Baskı ve Cilt Erkam Yayın San. Tic. A.Ş.  
Kitap ile ilgili haberler

Bu kitabı nereden alabilirim?

 

YORUMLAR
YORUM YAPIN
Ad Soyad  
Mail Adresi    
Yorumunuz