Okur Kitaplığı Kitap Listesi

Oğuzhan Pervaz - Zihin Atölyesi - Resfebe Öğreniyorum /
15 Mart Cuma 2019, 80 sayfa

Resfebe öğrenmek isteyenler için hazırlanan kitabımız, farklı resfebecilerin farklı ve özgün bakış açılarıyla bu güncel bulmaca türünü her yönüyle anlatmaya çalışmıştır.

Resfebeler, kelime veya kelime gruplarının harfler, sayılar, şekiller, resimler, renkler, semboller ve bazen de boşluklarla ifade edilebildiği güncel bir bulmaca türüdür. Kelimeleri farklı ve alışılagelmişin dışında tarif etmeyi hedefler. Resfebe hazırlayanın hayal gücü ne kadar genişse o kadar düşündürücü ve keyif verici resfebeler ortaya çıkar.


65,00 TL (KDV muafiyetli)
Mustafa Aygün - İçimizdeki Lider /
31 Mart Salı 2020, 136 sayfa

Bu çalışma, öğretim liderlerinin (öğretmen, idareci) neleri yapması ve nelerden kaçınması gerektiğini, bilimsel araştırma sonuçları ve kişisel deneyimlerini göz önüne alarak açıklamaya çalışmaktadır.

Yaşanmış Hikayelerin Eğitimci Yazarları:
Mustafa Aygün, Gamze Derdiyok, Selma Temiz, Talha Cebeci, Hale Meral, Yunus Yıldız, Ali Kemal Ardıç, Ümit Kemal Şen, Hatice Yılmaz, Hamide Özdemir, Hanife Şimşek, Hatice Özbek, Anıl Atik, Fikret Ün, Ümit Altun, Muazzez Bilgin Dikmen, Suzan Çiner, Semra Aydın, Burcu Ezgi Fidan, Seda Yıldırım.


48,00 TL (KDV muafiyetli)