Gökhan İzgi


 15 Temmuz 1989 yılında İstanbul Sultanbeyli’de doğdu.

İlkokul, ortaokul ve liseyi İstanbul ili Sultanbeyli ilçesinde tamamladı. Kars Kafkas Üniversitesi Lojistik Yönetimi bölümünden mezun oldu. Ardından Yeni Pazar Üniversitesi Gazetecilik Sertifika programını tamamladı. Halihazırda Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler 4. Sınıf öğrencisi olarak öğrenimine devam etmektedir. 

Birçok STK’da görev aldı. Halihazırda Sultanbeyli Sancaktepe Gazeteciler Platformu (SUSAGAD )  Kurucu Başkanlığı , Uluslararası İnternet Gazeteciliği ve Gazeteciler Derneği (UİGAD) Genel Başkan Yardımcılığı ve Genç İHH İnsani Yardım Vakfı Sultanbeyli ilçe Başkan Yardımcılığı görevlerini sürdürmektedir.

İstanbul Bütün Bölgeler Haber Ajansı (www.ibbhaber.istanbul), Kocaeli Halk Haber (Kocaelihalkhaber.com), Sultanbeyli Haber (sultanbeylihaber.com.tr) Sancak Haber Ajansı (www.sancakhaberajansi.com) Gazetelerinin sorumlu yazı işleri müdürü ve İmtiyaz Sahibidir. 

2013 yılında ilk üniversite öğreniminin ardından lojistik yönetimi konusunda birçok lojistik firmasında yönetici olarak görev yaptı. Yazarlık hayatına STK bildirgeleri ve manifestolar yazarak başladı. 2012 yılında Alp Türk haber sitesinde köşe yazarlığı ve 2018 yılında SONSAM Stratejik araştırmalar merkezine ait olan Sonsuz Türk haber sitesinde de haber müdürlüğü yaptı.

Evli ve bir çocuk babasıdır. Aslen Kars’lıdır.


E-Mail :

Web :

Yazara ait kitaplar S.O.S.yal Medya
Yazar ile ilgili haberler